Jaké mám plány na rok 2024

Nový rok je skvělý čas pro nastavení nových plánu a započetí pozitivních změn. Ano, mnoho z nás si dává novoroční předsevzetí a selže, ale často to bývá špatným nastavování cílů či vytváření nerealistických očekávání. Je čas se posunout zase o krok dál, a rok 2024 pro mě bude hodně významný.

Jaká byla má druhá polovina roku 2023

Neklapla mi kariéra kouče, ale přesto jsem dal v práci výpověď. Nevěděl jsem, vjakém oboru pracovat, a nakonec jsem se rozhodl pro obchod. Hledal a našel jsem si práci a poté i bydlení. Nastěhoval jsem se do Prahy a započal svou novou kariéru a nový život samostatného jedince.Stím ale přišla i spousta stresu a komplikací.

Jaká byla má první polovina roku 2023

Dvanáct měsíců uteklo jako voda a je čas se opět ohlédnout za končícím rokem. Tento byl plný výzev, změn, úspěchů i selhání. A když se tak ohlédnu zpátky, jedná se vlastně o dosti turbulentní rok, který mě naučil mnohým lekcím.

Jak jsem padnul do deprese

Deprese je psychické onemocnění charakterizované dlouhodobým pocitem smutku, beznaděje a ztráty zájmu o běžné aktivity. Klíčové rysy zahrnují nízkou náladu, únavu, problémy se spánkem a koncentrací. Jsem v depresi, anebo mám prostě jen blbé období? Pojďme si to rozklíčovat.

Jak jsem šel na urologii - výsledky

Vstupní vyšetření mám za sebou a utírám z intimních partií zbytky gelu. Oblékám se a přesouvám se zpět do křesla naproti lékařce, která měla před chvíli prsty v prostorech mého těla, kde se nachází nejméně světla. Očekávám informace, které osvětlí mou situaci a její potenciální řešení.

Vítejte na mém blogu

Toto je blog o osobním rozvoji, selhání, vztazích a dalších věcech, se kterými se v životě potýkám.

Snažím se o to, aby pro vás byl obsah nejen zábavný, ale i užitečný.

Děkuji za váš zájem a přeji mnoho úspěchů a růstu ve vašem životě.

Naučné a vzdělávací videokurzy Kurzy pro radost

Hledat