S pravdou ven - životospráva

Spánek, strava a pohyb jsou pilíře, které podpírají naše dlouhodobé fyzické, ale i mentální zdraví. Pro někoho je pohyb zábava, spánek hračka a zdravá strava samozřejmostí. Osoby jako já dělají spousty návyků s odporem a musí překonávat spoustu tření, aby se dokázali správné životosprávy držet. A je snadné sklouznout zpět do starých kolejí.

S pravdou ven - samota

V základu jsem introvert a nemám problém trávit čas sám. Poslední dobou ale pociťuji negativní důsledky samoty. Nedaří se mi budovat nové vztahy, najít romantický vztah a mám problém udržovat i vztahy, které jsou aktuální. Co se to děje a proč utíkám od světa lidí?

S pravdou ven - práce

V aktuálním zaměstnání jsem již pět a půl měsíců. Za tu doby jsem zažil nadšení, strach, úspěchy, zklamání, selhání, radost, vztek, optimismus i pesimismus. Nastupoval jsem s určitým očekáváním a plný snů, ale hodně rychle jsem dostal studenou sprchu reality a čelil podmínkám, které jsem si dopředu neuměl představit. Je čas jít s pravdou ven.

Jak jsem se stal kuřákem marihuany

a proč si už držím bezpečný odstup. Bylo to počátkem střední školy, kdy mi marihuana vkročila do života a pomalu se stala běžnou součástí mého života. Jednalo se o funkční doplněk ke kouření a alkoholu a další způsob, jak se dívat na svět jiným způsobem. Zároveň ale i skrytá hrozba, která vede k dlouhodobým rizikům.

Jak jsem se stal víkendovým alkoholikem

Alkohol značně ovlivňoval velkou část mého života. V některých ohledech pozitivně, v mnoha ohledech negativně. Pojďme se podívat na to, jak jsem započal svou cestu limitovaného alkoholismu a také důvod, proč už nyní příliš nepiju.

Vítejte na mém blogu

Toto je blog o osobním rozvoji, selhání, vztazích a dalších věcech, se kterými se v životě potýkám.

Snažím se o to, aby pro vás byl obsah nejen zábavný, ale i užitečný.

Děkuji za váš zájem a přeji mnoho úspěchů a růstu ve vašem životě.

Naučné a vzdělávací videokurzy Kurzy pro radost

Hledat