Jak jsem se stal kuřákem marihuany

a proč si už držím bezpečný odstup. Bylo to počátkem střední školy, kdy mi marihuana vkročila do života a pomalu se stala běžnou součástí mého života. Jednalo se o funkční doplněk ke kouření a alkoholu a další způsob, jak se dívat na svět jiným způsobem. Zároveň ale i skrytá hrozba, která vede k dlouhodobým rizikům.

Jak jsem se stal víkendovým alkoholikem

Alkohol značně ovlivňoval velkou část mého života. V některých ohledech pozitivně, v mnoha ohledech negativně. Pojďme se podívat na to, jak jsem započal svou cestu limitovaného alkoholismu a také důvod, proč už nyní příliš nepiju.

Jak jsem byl po dvaceti letech u zubaře

a proč mi to trvalo tak dlouho. Nikomu z nás pravděpodobně nejsou návštěvy zubaře příjemné. Zvláště ve chvíli, kdy slyšíme slovo “kaz” a víme, že nás čeká vysokofrekvenční zvuk zubní vrtačky. Já se zubaři půlku života vyhýbal a pojďme si říct, jak k tomu došlo.

Jak jsem ztratil tempo a motivaci

a co s tím. V červnu minulého roku jsem započal svou cestu za změnou. Obnášelo to především chození mimo svou komfortní zónu, pohyb, nové návyky, socializaci a vzdělávání s omezeným časem pro zábavu. Nyní jsem ale ve stavu úpadku a musím hledat řešení.

Jak jsem měl život u prdele a radostně kynul

Alkohol, cukr, energeťáky a zoufalá životospráva. Poznejte další střípky z mého života, kdy jsem si spokojeně užíval špatné návyky a jako vedlejší efekt bobtnal. Článek plný opojných chvil, energických zpovědí a sladké tečky na závěr.

Vítejte na mém blogu

Toto je blog o osobním rozvoji, selhání, vztazích a dalších věcech, se kterými se v životě potýkám.

Snažím se o to, aby pro vás byl obsah nejen zábavný, ale i užitečný.

Děkuji za váš zájem a přeji mnoho úspěchů a růstu ve vašem životě.

Hledat