Jak trvale zhubnout

Tohle je velký průvodce hubnutím. V tomto článku vám nenabídnu žádná okamžitá řešení ani produkty k zakoupení. Negarantuji výsledky, protože ty jsou vaší zodpovědností. Přináším pouze komplexní informace v oblasti hubnutí tak, abyste s nimi mohli dlouhodobě dosáhnout požadovaných výsledků. Založeno na vědě a osobních zkušenostech.

Jak se zdravě stravovat

a jak jsem si nastavil jídelníček. Jídlo je naší každodenní součástí a nejedná se pouze o zdroj energie, ale i zdroj radosti a štěstí. Když si ale položím jednoduchou otázku “Jak jíst, abych byl zdravý?”, internet na mě pošli tisíce odlišných názorů a shody se těžko nachází i mezi vědci a odborníky. Co s tím?

Jak nás ovlivňuje naše trauma

a proč je zodpovědné za naše závislosti. Nedávno jsem při svém vzdělávání narazil na podcast s doktorem Gaborem Maté, který je i autorem mnoha knih. Jeho fascinující pohled na výchovu, trauma, lékařství a závislosti jsem zhltnul jedním dechem a rád bych s vámi v tomto článku nasdílel klíčové myšlenky, které jsem si z jeho moudrosti odnesl.

Jak zvládat stres

V nedávném článku jsme si popsali, proč zažíváme stres a jaký je jeho význam. Nyní se podíváme na způsoby, jak udržet hladinu svého stresu pod kontrolou a jak čelit stresovým situacím i vypnout po náročném dni.

Jak funguje stres a proč ho prožíváme

Stres zažíváme v určité míře každý den. Ať je to při plnění úkolů, dopravní zácpě nebo když na nás začne štěkat naštvaný soused. Mnoho z nás ale může mít mylné představy o tom, jak stres funguje a jak ho využít ve svůj prospěch.

Vítejte na mém blogu

Toto je blog o osobním rozvoji, selhání, vztazích a dalších věcech, se kterými se v životě potýkám.

Snažím se o to, aby pro vás byl obsah nejen zábavný, ale i užitečný.

Děkuji za váš zájem a přeji mnoho úspěchů a růstu ve vašem životě.

Naučné a vzdělávací videokurzy Kurzy pro radost

Hledat