Jak si udělat chutnou polévku z kimchi

Často se mi stane, že mé domácí kimchi časem přejde do kyselosti, která již není pro mé chuťové pohárky atraktivní. Kyselé kimchi je však ideální jako přídavek do pokrmů, a jedním z nich je má jednoduchá pikantní polévka, které říkám “zelňačka na steroidech”.

Jaké aplikace a služby používám

Mobilní telefony a moderní technologie jsou již nedílnou součástí našich životů. Každý z nás má jistě oblíbené aplikace a služby, pojďme se podívat, co běžně používám já.

Jaká hudební videa na Youtube se vyplatí vidět

V životě jsem u počítače a Youtube strávil mnohem víc času než průměrná osoba. A ač je to na jednu stranu smutné oznámení, na stranu druhou vám mohu doporučit hudební vystoupení, která jsou nezapomenutelná. Ať už jde o živé vystoupení v soutěžích či nahrávky ve studiu, tyhle skladby a jejich protagonisté vás zaručeně dostanou.

Jak si dělám domácí kimčchi

Možná jste o kimčchi slyšeli. Toto korejské národní jídlo je směsí kvašené zeleniny a dalších ingrediencí. Jedná se o pálivý pokrm, který sice nemusí chutnat každému, ale nabízí spoustu zdravotních benefitů. Kimčchi lze také použít v teplé kuchyni.

Jak jsem roky sledoval seriály

a díky tomu Vám mohu doporučit to nejlepší. Ano, byl jsem ve svém životě seriálový maniak, a spousty seriálů jsem filtroval již po pár dílech. Co bych vám mohl doporučit jako to nejlepší z nejlepšího?

Vítejte na mém blogu

Toto je blog o osobním rozvoji, selhání, vztazích a dalších věcech, se kterými se v životě potýkám.

Snažím se o to, aby pro vás byl obsah nejen zábavný, ale i užitečný.

Děkuji za váš zájem a přeji mnoho úspěchů a růstu ve vašem životě.

Naučné a vzdělávací videokurzy Kurzy pro radost

Hledat