Pozastavení psaní článku na tento blog

Je to již dva a půl roku, co jsem se rozhodl začít psát tento blog. Nastavil jsem si cíl zveřejnit jeden článek týdně, což jsem bez výjimek splnil. Nyní ale přichází jiné projekty a priority, a z toho důvodu jsem se rozhodl další články na tento blog pozastavit. Pojďme si říct proč.

Jak jsem začal dělat videa na Tiktok

Osobně se krátkým videím na platformách jako Facebook, Instagram, TikTok a Youtube vyhýbám oklikou. Vím moc dobře, jakým způsobem mohou krást můj čas, pozornost a mé zdroje motivace. Přesto se aktuálně jedná o skvělý zdroj získání publika a skvělý zdroj bezplatné propagace.

Proč dochází k masovým střelbám

Není to tak dlouho, co došlo na filozofické fakultě v Praze k ohavnému činu násilí. Výsledkem útoku jednoho muže došlo ke ztrátě mnoha nevinných životů. Proč? Věnoval jsem pár hodin tomu, abych si ověřil fakta a fámy, a v tomto článku shrnuji svůj závěr.

Jak si udělat chutnou polévku z kimchi

Často se mi stane, že mé domácí kimchi časem přejde do kyselosti, která již není pro mé chuťové pohárky atraktivní. Kyselé kimchi je však ideální jako přídavek do pokrmů, a jedním z nich je má jednoduchá pikantní polévka, které říkám “zelňačka na steroidech”.

Jaké aplikace a služby používám

Mobilní telefony a moderní technologie jsou již nedílnou součástí našich životů. Každý z nás má jistě oblíbené aplikace a služby, pojďme se podívat, co běžně používám já.

Vítejte na mém blogu

Toto je blog o osobním rozvoji, selhání, vztazích a dalších věcech, se kterými se v životě potýkám.

Snažím se o to, aby pro vás byl obsah nejen zábavný, ale i užitečný.

Děkuji za váš zájem a přeji mnoho úspěchů a růstu ve vašem životě.

Naučné a vzdělávací videokurzy Kurzy pro radost

Hledat