Jak jsem šel na rychlé rande - výsledky

Je to za mnou. Příprava, očekávání, a následně i samotné rychlé rande se sedmnácti ženami. Tato událost byla zábavná, ale zároveň i vyčerpávající. Měl jsem možnost si zaškrtnou osoby, se kterými bych rád zašel na rande, ale nabízí se zde otázka – zaškrtli si tyto osoby i mě?

Jak jsem šel na rychlé rande - průběh

Chvíle, na kterou jsem čekal. Přípravy jsou za mnou a je sobota, den, kdy poznám v limitovaném čase spoustu nových žen. Mým cílem je v tuto chvíli si celou událost užít a třeba i poznat nějakou zajímavou osobu, ale nepřikládám velký důraz ani očekávání na to, že si zde najdu partnerku. Rozhodně to ale nevylučuji a jsem naladěn optimisticky.

Jak jsem šel na první rande

Můj návrat na seznamku přinesl ovoce a v rychlém čase jsem měl domluvené první rande. Týden utekl jako voda a abych si maximalizoval šanci na úspěch v této oblasti, kde nemám žádné zkušenosti, tradičně jsem se vzdělal a šel randit s připravenou strategií. V tomto článku vám předám informace, které považuji jako zásadní.

Jak jsem šel na rychlé rande - příprava

Mnoho z vás jistě někdy zaslechlo pojem “speed dating” (spíd dejting), tedy rychlé rande. Jedná se o druh seznamování, ve kterém mám pouhých pár minut na to abych se rozhodl, zda je osoba (v mém případě opačného pohlaví) někdo, koho bych chtěl poznat lépe a pozvat na rande. V rámci události se setkám s více ženami, v mém případě poznám asi patnáct potenciálních partnerek.

Jak jsem se vrátil na seznamku

a jaký typ ženy hledám. Minulý rok jsem chvíli zkoušel aktivně zabrousit do vod seznamování a začal si hledat vztah, ale tento proces jsem strategicky odložil. Nyní jsem započal svůj druhý pokus.

Vítejte na mém blogu

Tento blog popisuje mou cestu od pasivního člověka k aktivnímu životu.

Vzdělání, osobní rozvoj, komunikace, vztahy a selhání aneb čím jsem si prošel a čím si procházím nyní.

Hledat