Jak jsem byl na rychlém rande v Praze část 2

Kostky jsou vrženy. Sedám si ke stolečku k první ze šesti žen, které se budu snažit v krátkých časových intervalech co nejvíce poznat. S každou budu mít zhruba šest minut na to, abychom vyhodnotili vzájemné sympatie a potenciál smyslu dalšího setkání. Jsem nervózní, ale zároveň i natěšený.

Jak jsem byl na rychlém rande v Praze část 1

Je to pár měsíců, co jsem se přestěhoval do Prahy. Začal jsem používat Tinder a díky němu šel i párkrát na rande, což byli skvělé zkušenosti, které zatím nevedli k žádnému vztahu. Rozhodl jsem se tedy rozšířit obzory a vyzkoušet rychlé rande, které jsem již zažil v minulosti v Jihlavě. Pojďme si říct, jak to probíhalo a jaké byli rozdíly.

Jak jsem vstoupil na Tinder

Když jsem žil na Vysočině, vrcholem seznamovacích aplikací bylo Badoo. Tinder používalo minimum lidí, a tak jsem ho nezmiňoval ani ve článku o tom, jak fungují online seznamky. V Praze je vše ale jinak a Tinder je zde primárním zdrojem seznamování. A to sebou nese to dobré, ale i to špatné.

Jaké chyby děláme při hledání vztahu

Hledání partnera je v dnešní době obřích možností komplikovaný proces. V dřívějších dobách bych byl odkázán na osobní kontakt s ženami z okolních vesnic, dnes nosím galerii potenciálních přítelkyň po kapsách. Co víc, jako nějaký Bůh vylučuji na základě povrchních vstupních informací kde koho snadným pohybem ruky. Tím všechny trable ale teprve začínají.

Vítejte na mém blogu

Toto je blog o osobním rozvoji, selhání, vztazích a dalších věcech, se kterými se v životě potýkám.

Snažím se o to, aby pro vás byl obsah nejen zábavný, ale i užitečný.

Děkuji za váš zájem a přeji mnoho úspěchů a růstu ve vašem životě.

Naučné a vzdělávací videokurzy Kurzy pro radost

Hledat