Kompletní průvodce parfémy

Zhruba dva roky zpátky jsem začal sledovat Youtube videa zabývající se parfémy. Po pár měsících jsem sledování těchto videí ukončil, protože mě často vedli k impulzivním nákupům parfémům a zvětšování kolekce, která mi pravděpodobně už teď vydrží do konce života.

Nejlepší pánské parfémy pro jaro a léto

Jaro nám pomalu klepe na dveře a s ním přichází více sluníčka a především vyšší teploty. Je to období, kterému vládnou parfémy s květinovou, vodní či citrusovou tématikou. Pojďme nahlédnou do mé kolekce a já vám doporučím takové parfémy, které jsou vhodné pro nadcházející horké dny a teplé večery.

Nejlepší pánské parfémy pro podzim a zimu

Poslední roky jsem sledoval svět parfémů a občas nějakým kouskem rozšířil svou kolekci. V dnešním článku vám doporučím vůně, které jsem si osobně zvolil. Budeme se bavit o sladších, kořenitých vůních, které jsou symbolem studenějších měsíců, choulení u krbu a příjemné vánoční atmosféry.

Recenze audioknihy Brouci v hlavě

Stává se vám, že vás vlastní myšlenky dohánějí k úzkosti? Cítíte hanbu za to, že přemýšlíte o věcech, které byste nevyslovili nahlas? Provází vás temné myšlenky, které nedokážete dostat z hlavy a negativně ovlivňují váš život? Pak je právě vám určena audiokniha Brouci v hlavě, která se tématem vtíravých myšlenek zabývá.

Recenze audioknihy Kdy

V našem životě se často soustředíme na „co, proč a jak“. Daniel Pink svou knihou ukazuje, že stejně důležité je ptát se „kdy“. Kdy bychom měli dělat důležitá rozhodnutí? Čím je lepší začít – dobrou, nebo špatnou zprávou? Proč nechodil na lékařská vyšetření odpoledne? V recenzi audioknihy Kdy nahlédneme do světa správného načasování.

Vítejte na mém blogu

Toto je blog o osobním rozvoji, selhání, vztazích a dalších věcech, se kterými se v životě potýkám.

Snažím se o to, aby pro vás byl obsah nejen zábavný, ale i užitečný.

Děkuji za váš zájem a přeji mnoho úspěchů a růstu ve vašem životě.

Naučné a vzdělávací videokurzy Kurzy pro radost

Hledat