Jak jsem šel na rychlé rande - výsledky

Je to za mnou. Příprava, očekávání, a následně i samotné rychlé rande se sedmnácti ženami. Tato událost byla zábavná, ale zároveň i vyčerpávající. Měl jsem možnost si zaškrtnou osoby, se kterými bych rád zašel na rande, ale nabízí se zde otázka – zaškrtli si tyto osoby i mě?

Jak jsem šel na rychlé rande - průběh

Chvíle, na kterou jsem čekal. Přípravy jsou za mnou a je sobota, den, kdy poznám v limitovaném čase spoustu nových žen. Mým cílem je v tuto chvíli si celou událost užít a třeba i poznat nějakou zajímavou osobu, ale nepřikládám velký důraz ani očekávání na to, že si zde najdu partnerku. Rozhodně to ale nevylučuji a jsem naladěn optimisticky.

Jak nás ovlivňuje naše trauma

a proč je zodpovědné za naše závislosti. Nedávno jsem při svém vzdělávání narazil na podcast s doktorem Gaborem Maté, který je i autorem mnoha knih. Jeho fascinující pohled na výchovu, trauma, lékařství a závislosti jsem zhltnul jedním dechem a rád bych s vámi v tomto článku nasdílel klíčové myšlenky, které jsem si z jeho moudrosti odnesl.

Jak jsem šel na rychlé rande - příprava

Mnoho z vás jistě někdy zaslechlo pojem “speed dating” (spíd dejting), tedy rychlé rande. Jedná se o druh seznamování, ve kterém mám pouhých pár minut na to abych se rozhodl, zda je osoba (v mém případě opačného pohlaví) někdo, koho bych chtěl poznat lépe a pozvat na rande. V rámci události se setkám s více ženami, v mém případě poznám asi patnáct potenciálních partnerek.

Jak jsem se stal víkendovým alkoholikem

Alkohol značně ovlivňoval velkou část mého života. V některých ohledech pozitivně, v mnoha ohledech negativně. Pojďme se podívat na to, jak jsem započal svou cestu limitovaného alkoholismu a také důvod, proč už nyní příliš nepiju.

Vítejte na mém blogu

Tento blog popisuje mou cestu od pasivního člověka k aktivnímu životu.

Vzdělání, osobní rozvoj, komunikace, vztahy a selhání aneb čím jsem si prošel a čím si procházím nyní.

Hledat