Pozastavení psaní článku na tento blog

Je to již dva a půl roku, co jsem se rozhodl začít psát tento blog. Nastavil jsem si cíl zveřejnit jeden článek týdně, což jsem bez výjimek splnil. Nyní ale přichází jiné projekty a priority, a z toho důvodu jsem se rozhodl další články na tento blog pozastavit. Pojďme si říct proč.

Jak jsem začal dělat videa na Tiktok

Osobně se krátkým videím na platformách jako Facebook, Instagram, TikTok a Youtube vyhýbám oklikou. Vím moc dobře, jakým způsobem mohou krást můj čas, pozornost a mé zdroje motivace. Přesto se aktuálně jedná o skvělý zdroj získání publika a skvělý zdroj bezplatné propagace.

Jak udržovat zdravou hladinu cukru v krvi

Konzumace cukru má neblahý vliv na naše zdraví. Přesto je těžké, a pro většinu z nás nerealistické cukry z jídelníčku vyřadit. Co si budeme povídat, život je sladší s občasným dortíkem nebo mlékem v kávě. Restrikce nejsou jediný způsob, jak nad konzumací cukru přemýšlet, a občas stačí udělat jen pár jednoduchých změn.

10 způsobů, jak si zvýšit sebevědomí

Sebevědomí je přesvědčení a pocit jistoty ve vlastní schopnosti, hodnotu a úspěch. Je to stav, kdy si je člověk jistý sám sebou, má o sobě pozitivní obraz a důvěru ve své schopnosti řešit různé situace a překonávat výzvy. Sebevědomí není statické a může se měnit v závislosti na životních událostech, prostředí a osobních zkušenostech.

Nejlepší pánské parfémy pro jaro a léto

Jaro nám pomalu klepe na dveře a s ním přichází více sluníčka a především vyšší teploty. Je to období, kterému vládnou parfémy s květinovou, vodní či citrusovou tématikou. Pojďme nahlédnou do mé kolekce a já vám doporučím takové parfémy, které jsou vhodné pro nadcházející horké dny a teplé večery.

Vítejte na mém blogu

Toto je blog o osobním rozvoji, selhání, vztazích a dalších věcech, se kterými se v životě potýkám.

Snažím se o to, aby pro vás byl obsah nejen zábavný, ale i užitečný.

Děkuji za váš zájem a přeji mnoho úspěchů a růstu ve vašem životě.

Naučné a vzdělávací videokurzy Kurzy pro radost

Hledat