Jak jsem začal obchod po telefonu část 4

Má nová práce si vybírá svou daň. Zažívám spoustu stresu, zklamání a mám pochybnosti o tom, zda tohle náročné povolání zvládnu. Je na čase udělat změny, protože tohle není dlouhodobě udržitelné. V této části příběhu si řekneme, jak jsem prakticky bojoval se svým stresem a strachem.

Jak jsem začal obchod po telefonu část 3

Nacházíme se v části příběhu, kde jsem pod tlakem, na který nejsem zdaleka zvyklý. Zažívám zklamání, strach, stud a bojuji s neúspěchem. Ve volání se mi nedaří, domů chodím vyčerpán a nevím, zda to zvládnu. A aby toho nebylo málo, přichází čtvrteční posezení s nadřízeným ohledně mého zařazení v rámci společnosti.

Jak jsem začal obchod po telefonu část 2

Nacházím se na call centru. Jsem v otevřeném prostoru s kolegy, se kterými jsem absolvoval základní školení. Před sebou mám překvapivě letitý monitor s poměrem stran 4:3, v pozadí hraje až rušivě hlasitá hudba, která mi však dodává energii. Přihlašuji se do systému, nasazuji sluchátka a vytáčím prvního zákazníka. Mám strach, ale zároveň mám spoustu pozitivních očekávání.

Jak jsem začal obchod po telefonu část 1

Úvodní tři dny školení se blíží ke konci, a před námi je praktický text. Tohle je jedna z úvodních, definujících chvil, která mi dá důležitou zpětnou vazbu. Ještě před nástupem na telefon máme zkušební hraní role s trenérkou Jitkou, která nás přišla potrápit. V tuto chvíli čelím vysoké hladině stresu a strachu, takže pojďme směle do toho.

Jak jsem se školil na obchodníka

Od počátku června pracuji jako obchodník po telefonu pro srovnávací portál. V minulém článku jsem hovořil o prvním dnu a tom, jakým způsobem si vytvářím kontakt s novými lidmi. Nyní se zaměřím na úvodní školení v prodejních dovednostech, tedy co jsem zažil a jak jsem se učil nové věci.

Vítejte na mém blogu

Toto je blog o osobním rozvoji, selhání, vztazích a dalších věcech, se kterými se v životě potýkám.

Snažím se o to, aby pro vás byl obsah nejen zábavný, ale i užitečný.

Děkuji za váš zájem a přeji mnoho úspěchů a růstu ve vašem životě.

Naučné a vzdělávací videokurzy Kurzy pro radost

Hledat