Jak jsem jel s kocourem na veterinu

Toníčkovi je zhruba 12 let. Byl jsem to já, kdo ho jako kotě přivezl domů a od té doby si užívá luxusu zahrady rodinného domu i přilehlých míst. Většinu času tráví venku nebo spánkem ve svém pelíšku nad schody do sklepa, občas si vychutná pohodu postele u babičky v ložnici. Před pár týdny ale nevypadal zdravě, a já s ním musel vyrazit na veterinu.

Jakým životním koučům se vyhnout

Život je plný problémů. Šťastný život je plný problémů, které nás baví řešit. Ne vždy si ale dokážeme poradit a vyhledáme odbornou pomoc. Pokud nevím, co v životě chci, neumím si stanovovat cíle nebo nevím, co vlastně dělat, koučink pro mě může být prospěšný. Narazíte však na spousty koučů, kterým bych se vyhnul obloukem, a v tomto článku se jim podíváme na zoubek.

Jak funguje koučink

Koučink je o pozitivní změně. Na začátku koučovacího sezení bývá obvykle problém, na jeho konci má klient konkrétní kroky k jeho řešení. V tomto článku vám popíšu, jak probíhá koučink pomocí osvědčeného GROW modelu a v jakém směru může být užitečný a přínosem.

Jak jsem se stal životním koučem

Když se mi osvítilo a řekl jsem si “Chci využít své znalosti a pomoci lidem, proč to komplikuji a nestanu se prostě koučem?”, něco se ve mě změnilo. Jako kdyby se konečně rozsvítila dlouho zhasnutá žárovka, a já našel světlo na konci tunelu. Najednou jsem cítil radost a naplnění, konečně jsem věděl, co dál. Byl jsem pozitivně naladěn a připraven vkročit do neznáma.

Jak mi život bez Facebooku poskytl osvícení

a já našel odpovědi, které jsem hledal. Co chci od života a co chci od své kariéry? Otázky, které v jistých fázích života řešíme všichni, ale často neznáme odpověď. Byl jsem na tom stejně, když jsem byl dlouhé měsíce plný nově nabitých vědomostí, ale neschopný je profesně využít. Nevěděl jsem, co chci, a zoufale hledal odpovědi.

Vítejte na mém blogu

Toto je blog o osobním rozvoji, selhání, vztazích a dalších věcech, se kterými se v životě potýkám.

Snažím se o to, aby pro vás byl obsah nejen zábavný, ale i užitečný.

Pokud chcete růst i vy, nabízím pomoc formou odborného koučinku či konzultací.

Odběr novinek

Hledat