Jak jsem si hledal práci - pohovory A, B

V minulých článcích jsem zmínil životopis, výběr pracovní pozice, motivační dopis a přípravu na pohovor. Nyní s vámi posdílím, jak probíhali samotné pohovory a co jsem si z nich odnesl za informace a zpětnou vazbu. Začneme u dvou prvních společností, se kterými jsem pohovor měl.

Jak jsem si hledal práci - příprava na pohovor

Po letech se vracím na pracovní trh a s tím přichází i tradiční pohovory. Jak se na takový pohovor připravit? Co se naučit, vyhledat, co si vzít na sebe? Na co se soustředit a jak udělat dobrý dojem? To jsou všechno otázky, na které jsem hledal odpovědi a rád je s vámi posdílím.

Jak jsem si hledal práci - výběr

Aktuálně je pracovních nabídek nadbytek a firmy neustále hledají nové lidi. Dá se říct, že pokud bych nebyl zaměstnaný, je to má vlastní chyba. Kde ale v dnešní době práci hledat a jak poznat, že pro mě bude pozice i zaměstnavatel dobrou volbou? Na to se zaměřím v tomto článku.

Jak jsem si hledal práci - životopis

Životopis slouží k tomu, aby popsal zaměstnavateli moje zkušenosti, znalosti, dovednosti a historii na pracovním trhu. Na internetu existují spousty šablon, jež jsou pro většinu lidí perfektně dostačující. To bych ale nebyl já, abych si neupravil životopis podle sebe a svých představ.

Vítejte na mém blogu

Toto je blog o osobním rozvoji, selhání, vztazích a dalších věcech, se kterými se v životě potýkám.

Snažím se o to, aby pro vás byl obsah nejen zábavný, ale i užitečný.

Děkuji za váš zájem a přeji mnoho úspěchů a růstu ve vašem životě.

Hledat